Budynek


Nasze przedszkole jest położone w pięknej zielonej części Mokotowa, w pobliży znajduje się Park, place zabaw co pozwala nam na organizowanie wyjść i spacerów z dala od ruchliwych ulic. Placówka dysponuje pięcioma bajecznie kolorowymi salami, których estetyczny wystrój i nowoczesne wyposażenie sprzyja poszerzaniu zasobów wiedzy i umiejętności Dziecka.

W salach zorganizowane są kąciki tematyczne zmieniane np. z nadejściem  nowej pory roku jaki i te stałe, np. kącik do obserwacji przyrodniczych, kącik czytelniczy, czy kącik czystości itp. Każda z sal posiada również strefę do relaksacji. Zapewniamy także zaplecze sanitarne w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych. Wszyscy podopieczni, niezależnie od wieku, mają również  stały dostęp do plansz z literami i cyframi.


Przedszkole posiada dobrze wyposażony w sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych (domki, kładki, zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki i piaskownice) plac zabaw. Nasz plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu, kolorowe i bezpieczne urządzenia rekreacyjne zachęcają do zabawy.Kontakt

Telefon

+48 732 584 004

Adres

Publiczne Przedszkole Małego Kopernika (Mokotów)
02-743 Warszawa, ul. Batuty 7B

Numer rachunku bankowego:
85 1050 1012 1000 0090 8021 2336

Adres email

mokotow@malykopernik.pl